Kontakt

Om du letar efter lagerlokal eller vill ha information om logistikanläggningar i Norden, ring gärna någon av kontakterna nedan.

Prologis Norden
Prologis Norden
Vädursgatan 5
412 50 Göteborg
Tel: 031-335 4800
info-se@prologis.com
Bram Verhoeven
Bram Verhoeven
Regiondirektör Benelux & Nordics
Tel: 031-335 48 00
bverhoeven@prologis.com
Gunnar Gillholm
Gunnar Gillholm
Projektchef Norden
Tel: 031-335 48 11
Mobil: 0734-33 52 73
ggillholm@prologis.com
Johan Nihlmark
Johan Nihlmark
Affärsutvecklare
Tel: 031-335 48 13
Mobil: 0709-30 15 13
jnihlmark@prologis.com
Magnus Thim
Magnus Thim
Fastighetsförvaltare
Tel: 031-335 48 15
Mobil: 0725-36 04 71
mthim@prologis.com
Renée Randau Cibuk
Renée Randau Cibuk
Administrativ Assistent
Tel: 031-335 48 10
Mobil: 0768-83 99 54
srandaucibuk@prologis.com
Isabel Kluth
Isabel Kluth
Marknadsföring och Kommunikation
Tel: +49 211 5423 10 38
ikluth@prologis.com
Prat PR
Prat PR
Mediakontakt
Tel: 08-545 152 30
prologis@prat.se

Du kan också fylla i intresseformuläret så hör vi av oss.

Namn: *

Företag:

E-post: *

Telefon *

Ämne:

Jag vill veta mer om:

* obligatoriska fält